Hakkımızda

PADEM (Psikoloji Araştırma Danışmanlık ve Eğitim Merkezi) ruh sağlığı ve özel eğitim alanında gerek Avrupa Birliği gerekse ulusal bazda bir çok projenin öncülüğünü yapan ve uygulama sürecini yöneten, uzman bir ekibin kurumsallaşmış bir projesi olarak 2011 yılında faaliyetlerine başladı.

PADEM, seçkin ve deneyimli akademik ve terapist kadrosuyla ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylere, ailelere, çiftlere profesyonel olarak danışmanlık ve terapi hizmetleri, ruh sağlığı alanında çalışan profesyonellere eğitim ve süpervizyon uygulamaları, kurumlara, kamu kurum ve kuruluşlarına ise eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana pek çok kamu kurum ve kuruluşuna mesleki eğitimler gerçekleştiren PADEM Psikoloji gelen yoğun talepler üzerine meslek elemanlarına yönelik vermiş olduğu eğitimlerin yanında özel şirket, fabrika ve kurumlara da farklı konularda eğitimler vermektedir.

PADEM’de farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumların eğitim ihtiyaçları sektörel bazda değerlendirilerek birey ve kurumların ihtiyaç duyduğu eğitim hizmetlerini kişilere ve kurumlara özgü olarak yapılandırarak nokta atışı eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin bu çok yönlü yapısı sahip olduğu güçlü güçlü akademisyen ve terapist kadrosu insan kaynakları yelpazesini genişleterek PADEM’in vizyonu ve yapabilirlik gücünü arttırmakta yeni hedef alanları oluşturmasına olanak sağlayan güçlü ve önemli bir dinamik rol üstlenmektedir.

Neden sirketegitimleri.com
Bizi tercih etme nedenleriniz...

Tüm eğitim programları ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi doğrudan bize iletebilirsiniz.

Ödemelerinizi güvenli bir şekilde www.psikolojimarketi.com dan yapabilirsiniz. PsikolojiMarketi® , PADEM Psikoloji Ltd. Şti. Tescilli Markasıdır.

İletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşabileceğiniz gibi doğrudan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer kurumsal bir eğitime ihtiyaç duyuyorsanız ve olumsuzluk yaşamak istemiyorsanız siz en iyi biz anlarız. Bu yüzden sizi yarı yolda bırakmayacak ücretsiz değerlendirme hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Artık personel eğitimleri sizin için vazgeçilmez olacaktır.

PADEM Psikoloji olarak zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden ihtiyacınız olan eğitimler ile güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Merak ettiğiniz tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.